Hizmet sağlayıcı / içeriğinden sorumlu:

Hosting:

Operasyon adı:
ÖİB:

Pension Natalija

59296325280

“TOTOHOST” – obrt za internet usluge
Letovanićka 30
10000 ZAGREB
HRVATSKA
Sahibi: Nada Akcicek -
Sokak: Sergijevaca 41 Letovanićka 30
ZIP / şehir: HR 52100 PULA HR 10 000 ZAGREB
Telefon: +49 (0)17622341122 0038591 509-1182
Telefax: - 0038501 777-6818
E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Internet: www.pension-natalija.com www.totohost.hr

İçerik için Sorumluluk

Tüm sayfaların içeriği büyük bir titizlikle oluşturulmuştur. servis sağlayıcı sağlanan doğruluğu, eksiksizliği, güncelliği ve bilgilerin kalitesinden sorumlu değildir. Kullanımı veya mevcut bilgilerin kullanım dışı dışlanan sorumluluk iddiaları kaynaklanan her türlü zarardan değinen. Hukukun ihlali olduğunu Sorumluluk ise, belirli bir ihlal bilgi tarihinden itibaren mümkündür. içeriği bilinen sonra bu ihlali etkilenen derhal silinecektir.
Bağlantılar için Sorumluluk
servis sağlayıcı her türlü doğrudan ve dolaylı harici linklerin için herhangi bir sorumluluk kabul. Harici linklerin içeriği için bu sayfaların ilgili operatör veya sağlayıcı sorumlu her zaman. Linkler bağlama sırasında kontrol edilmeli ve herhangi bir ihlal tespit edilmiştir. Harici linklerin kalıcı kontrolü makul değildir. En kısa sürede ihlali meşru bulgu durumunda, ilgili bağlantıların kaldırılması.
Telif hakkı
Mevcut sayfaların tüm içeriği telif hakkı vardır. Içindekiler ya da bunların herhangi parçaların herhangi kullanımına izin ama servis sağlayıcının onayı gerekmektedir değildir. Bu aynı zamanda üçüncü kişilerin telif hakkı için de geçerlidir. Ihlal edilmesi durumunda, hizmet kuruluşu suçlamada hakkını saklı tutar. Eğer tüm önlemler yine de telif hakkı ihlali olması rağmen, lütfen bize bildirin. Ihlali meşru bulgu için, derhal içeriği kaldıracağız.
Veri Koruma
Bizim sitelerinde sizinle irtibata kişisel bilgilerinizi vermeniz mümkündür. Bu da telefon, faks, e-mail, posta veya şahsen yapılabilir Ancak, bu, kesinlikle gerekli değildir. Her durumda, veri koruma, veri konusu, elde edilen Bilgilerin üçüncü kişilere açık izni olmadan ifşa edilmeyecektir yani.
Sosyal Medya
Socal Medya platformlarının kullanılması durumunda içeriğini hizmetleri talep bu şirketler tarafından sağlanan içerik parçasıdır. Facebook, YouTube, Google+ ve Twitter gibi sosyal medya platformlarında kullanımı ve gizlilik politikaları açısından ilgili bilgiler, koşulların uygun bölümlere kendi sayfalarını ziyaret edin.
Facebook eklentileri kullanmak için Gizlilik Bildirimi
Sosyal ağ Facebook, 1601 Güney California Avenue, Palo Alto, CA 94304 Bizim sayfaları eklentileri günü, ABD entegre edilmiştir. Facebook eklentisi, bizim tarafta Facebook logosu veya "Button gibi" ("Beğen") kabul etmiş olursunuz. Http://developers.facebook.com/docs/plugins/: Burada Facebook-eklentileri bir bakış bulabilirsiniz.
Bizim sayfalarını ziyaret ettiğinizde, eklenti tarayıcı ve Facebook sunucu arasında kurulan doğrudan bir bağlantı kurar. Facebook IP adresiniz sitemizi ziyaret ile sahip bilgi alır. Eğer Facebook hesabınıza giriş yapmış yaparken "Beğen" düğmesine Facebook tıklarsanız, Facebook profilinizde bizim sayfaların içeriğini bağlayabilirsiniz. Bu Facebook kullanıcı hesabınıza web sitemizi ziyaret atamanızı sağlar. Biz sitelerin biz sağlayıcıları iletilen verilerin içeriğinin hiçbir bilgi ve Facebook üzerinden bunları kullanmak olduğunu işaret etmektedir.
Daha fazla bilgi için, http://de-de.facebook.com/policy.php arasında Facebook gizlilik politikasını bakınız. Eğer Facebook Facebook kullanıcı hesabına sayfalarımızı ziyaret atayabilirsiniz istemiyorsanız, Facebook hesabınızdan dışarı oturum açın.